SOKOL ÚJEZD - TJ BLATEC 2:0 (0:0)

Branky: 48' Spurný, 90' Šrámek

Sestava: Čechák - M. Hes (C), Voráč, Andrýsek, Zaorálek - Vyvážil, Kadlec, Němec, Smetana - Boscato, J. Hes

Střídající: Janů, Vejmola, Vlček

První zářijovou neděli jsme zajížděli na hřiště vedoucího týmu tabulky, kde byl našim soupeřem Sokol Újezd. Domácím se vstup do soutěže vydařil na výbornou, když v prvních čtyřech kolech neztratili ani bod. Úspěšnou bilanci domácích jsme tak měli v plánu v tomto utkání přerušit a získat nějaký ten bod.

Jako první se v zajímavé příležitosti objevil Voráč, ale jeho hlavičkový pokus mířil mimo. V další šanci se objevil Kadlec, ale ani on Vařeku v brance domácích neohrozil. Nejblíže ke vstřelení úvodní branky jsme byli ve 32.min., kdy po střele J. Hese skončil míč jen těsně vedle pravé tyče Vařekovy branky. Újezd se do své první šance dostal až ve 40. minutě, ale hlavička domácího hráče nakonec Čecháka v naší brance neohrozila.

Hned po přestávce Čechák výborně zasáhl a vyrazil dobře mířenou střelu na rohový kop. O minutu později však už byl bezmocný, když se za naši obranou zjevil Spurný a z následného úniku nedal našemu brankáři šanci - 1:0. Pojistku v podobě druhé branky pak mohl v 65.min. přidat opět Spurný, ale ve své šanci tentokrát přestřelil. Naši největší šanci ve druhé půli měl na svědomí paradoxně náš soupeř, když si málem nasměroval míč do vlastní sítě. Definitivní rozluštění zápletky toho utkání pak přinesl v samém závěru domácí Šrámek, který zužitkoval rychlou akci do naší otevřené obrany - 2:0.